Hizmetlerimiz

NELER YAPARIZ?

Güzel İzmir’in havasında ve suyunda yaratıcı zihinlerimizi besler ve sizler için en güzelini ortaya çıkarırız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Yeni nesil pazarlama ağlarını sizler için analiz eder, hedef kitlenize giden en kestirme yolu sizler için buluruz.

WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi bir firmanın internet üzerindeki ofisi/dükkanıdır. Bu konuda bizim en iyi iç mimar ekibine sahip olduğumuzu bilmeniz gerekir.

SEO OPTİMİZASYONU

İnternet ofisi/dükkanınızı açtınız ama insanlar kapısından geçmiyor mu? O işi de biz hallederiz.

PATENT HİZMETLERİ

Çözüm ortaklarımız aracılığı ile markanızı güvence altına alıyoruz. Markanızı tescil ettirmenin önemini inanın ki çok iyi biliyoruz.

KURUMSAL & LOGO OLUŞTURMA

Firmanız için yeni bir logo, yeni ürünler, yeni bir tarz mı arıyorsunuz? Modası geçmiş logolarla yola devam etmek istemiyor musunuz? Moda ekibimiz bunun için de hazır.

STRETAJİ DANIŞMANLIĞI

Metal yorgunluğu ya da işletme körlüğü terimlerini hepimiz duymuşuzdur. Bu kadar yaratıcı bir ekibin sizin işletmenize sizin için bakmasını istemez misiniz?

PRODÜKSİYON

Siz nerede olursanız olun profesyonel ekibimizle istediğiniz mecranın görüntülemesini yapabiliriz. İster havadan, ister yerden hatta isterseniz su altından... Gerçekten...

BASKI HİZMETLERİ

Firmanız için tasarlanan bilgisayar görsellerini kendi bünyemizde bulunan hizmetlerle birleştirip yazılı ve görsel olarak sizlere ulaştırıyoruz. Tabela, kartvizit, matbaa işleri, dergi gibi aklınıza gelebilecek her şekilde sizlere yardımcı oluyoruz.

ORGANİZASYON

Firmanız için bir açılış, yıl dönümü ya da özel bir gün etkinliği mi planlıyorsunuz? Bir konser etkinliğine mi ev sahipliği yapacaksınız? Ya da şehirde ses mi getirmek istiyorsunuz? Evet bu konuda da yanınızdayız. 🙂